Her finner du NNM-resultatene

Artikkelen er over 3 år gammel
DEL

NNM Langrenn 2015 - Intervall 20.03.2015

UH Menn - 1 km klassisk

1. Stefan Bugge Andersson, Innstrandens IL 17:00

UH Menn - 2 km klassisk

1. Tore Wingan Wold, Innstrandens IL 11:47

2. Stein Fure, Innstrandens IL 12:53

3. Martin Haavik Stenvold, Innstrandens IL 15:03

4. Magnus Strand Hutchinson, Innstrandens IL 17:45

UH Kvinner - 2 km klassisk

1. Stine Elise Walsøe, Innstrandens IL 16:48

2. Inger Edvardsen, Innstrandens IL 17:19

G 14 år - 2 km klassisk

1. Lars Nordmo Lundamo, Bardufoss og Omegn IF 05:00

2. Hermann Fiksen, Bossekop UL 05:05

3. Sigurd Alterskjær Eriksen, Bardufoss og Omegn IF 05:10

4. Nikolay Andreas Wilhelmsen, Alta IF 05:16

5. Johannes Andberg Stenersen, Kvaløysletta Skilag 05:17

5. Brage Bjørnstad, Alta IF 05:17

7. Bastian Holst, Melbo IL 05:21

8. Oskar Uteng, Senja Ski 05:22

9. Marcus Åshovd, Fjell Skilag 05:23

10. Sindre Birkeland, Alta IF 05:24

11. Kristoffer Hagenes, Valnesfjord IL 05:25

12. Morten Hol, Bardufoss og Omegn IF 05:26

13. Sivert Østberg, Medkila SL 05:27

14. Kristian Lind, Stokmarknes IL 05:28

14. Mathias Jørgensen, Vadsø SK 05:28

16. Anders Rege, Senja Ski 05:29

17. Trym Silsand Gerhardsen, Tromsø SK - Langrenn 05:31

18. Adrian Nymo Melseth, Bardufoss og Omegn IF 05:37

19. Tor Agnar Olli, Nordlys, IL 05:38

20. Pål Even Heggelund, Bossekop UL 05:39

21. Håkon Romstad Jacobsen, Drevja IL 05:40

22. Tobias Rognmo, Tromsø SK - Langrenn 05:41

23. Markus Larsson, Vadsø SK 05:44

24. Petter Tangstad Nordtug, Innstrandens IL 05:45

25. Kristian Norum Birkeland, Senja Ski 05:46

26. Jakob Sørlie Pettersen, Melbo IL 05:51

27. Harald Hauge, Nordreisa IL 05:53

28. Sander Hagfors Haustreis, Mosjøen IL 05:58

29. Nikolai Aslaksen, Bossmo og Ytteren IL 05:59

29. Daniel Karolius, Bjerkvik IF 05:59

31. Sondre Gjesbakk, Utskarpen IL 06:01

32. Isak Isaksen, Halsøy IL Ski 06:05

33. John Ivar Karlsen, Melbo IL 06:08

34. Jon-henrik Winther Torbergsen, Medkila SL 06:11

35. Andreas Forsmo, Drevja IL 06:18

36. Halvor Heimdal, Bardu IL 06:19

37. Patrick Paulsen, Vadsø SK 06:22

38. Eirik Haraldsvik Amundsen, Stil, IL 06:23

39. Johannes Deraas Grimsgaard, Tromsø SK - Langrenn 06:24

40. Markus E. Faksmo, Halsøy IL Ski 06:35

41. Tobias Eideng Hansen, Stil, IL 06:45

42. Einar Dahl, Halsakameratene IL 07:07

43. Iver Sildnes Olsen, Kirkenes & Omegn SK 07:30

44. Ruben-andre Mikkelborg, Halsakameratene IL 08:01

G 13 år - 2 km klassisk

1. Hallvard Romsaas, Tromsø SK - Langrenn 05:27

2. Mats Murbræch, Innstrandens IL 05:35

3. Martin Grape Fladby, Bærums Verk og Hauger Idrettsf 05:44

4. Jakob Fuglem, Bardu IL 05:45

4. Hans Fredrik Antonsen, Bossekop UL 05:45

6. Martin Bjørnenak Løkstad, Bardu IL 05:47

6. Jakob Skillingstad, Kilkameratene, IF 05:47

8. Toralf Martinsen, Øverbygd IL 05:48

9. Johan Erik Lindberg, Senja Ski 05:51

10. Ørjan Lind Aspmo, Innstrandens IL 05:55

11. Henrik Gløtta Kristiansen, Pioner Ski, IL 05:56

11. Thomas Suhr, Frea, IL 05:56

13. Preben Horven, Bossmo og Ytteren IL 05:58

14. Sverre Hanssen, Fjell Skilag 06:01

15. Sevat Heimdal, Bardu IL 06:04

16. Sander Kålvik Kristiansen, Leirfjord IL 06:05

17. Gard Hansa Wintervoll, Pioner Ski, IL 06:06

18. Kristoffer Grønvik, Mosjøen IL 06:07

18. Ådne Bukten Bjerkeseth, Halsøy IL Ski 06:07

20. Morten Hjørnerød, Mosjøen IL 06:09

21. Jakob Fredrik Degerstrøm Hanssen, Tromsø SK - Langrenn 06:13

22. Tom Vegard Andersen, Tverrelvdalen IL 06:15

23. Isak Helbostad, Innstrandens IL 06:17

24. Erik Mathisen, Tromsø SK - Langrenn 06:20

25. Roar Remen Johansen, Stokmarknes IL 06:21

25. Magnus Carho, Bardu IL 06:21

27. Nils-Håkon Nørgård, Nordreisa IL 06:29

28. Lars-Kristian Astad, Tromsø SK - Langrenn 06:33

29. Kristoffer Johansen, Innstrandens IL 06:34

30. Trym Henriksbø Gjerstad, Drevja IL 06:35

31. Sivert Samuelsen, Kirkenes & Omegn SK 06:36

31. Robin Stegavik, Kirkenes & Omegn SK 06:36

33. Albert John Hiim Haugseth, Kirkenes & Omegn SK 06:38

34. Jonatan Nilsen, Stålbrott IL 06:43

35. Mathias Johansen, Kilkameratene, IF 06:47

36. Andreas Markussen, Melbo IL 06:50

37. Espen Benjaminsen, Kilkameratene, IF 06:52

38. Jørgen Leivseth, Innstrandens IL 06:56

39. Ådne Svendsen, Bardu IL 07:04

40. Håvard Alexander Østereng, Vadsø SK 07:30

41. Even Henriksen Bøifot, Innstrandens IL 07:40

42. Sigve Skatland, Bossmo og Ytteren IL 07:42

43. Benjamin Pedersen, Halsakameratene IL 08:08

J 14 år - 2 km klassisk

1. Herborg Skjelle, Medkila SL 05:39

2. Marie Nyvoll, Nordreisa IL 05:42

3. Ida Storjord Tovås, Fjell Skilag 05:44

4. Oda Arntsen, Innstrandens IL 05:47

5. Andrine Bjørkmo, Bossmo og Ytteren IL 05:52

6. Emilie Grape, Tromsø SK - Langrenn 05:59

7. Oda Isaksen, Lyngen/Karnes IL 06:01

8. Ane Granheim Øvergaard, Målselv IL 06:04

9. Edvarda Iselvmo, Mellembygd IL 06:06

10. Emma Knudtson, Bossmo og Ytteren IL 06:11

10. Maiken Seim Vorren, Polarstjernen, IL 06:11

12. Ragnhild Steilbu, Senja Ski 06:16

12. Andrine Charlotte Ordemann Olsen, Alta IF 06:16

14. Alva Sletten, Øverbygd IL 06:17

15. Vilje Marie Gulbrandsen, Pioner Ski, IL 06:24

16. Kaja Samuelsen Skiri, Innstrandens IL 06:25

17. Sigrid Bjørnhaug Hammer, Kvaløysletta Skilag 06:27

18. Ingrid Renna Eilertsen, Kirkenes & Omegn SK 06:28

19. Oda Kristine Pettersen, Melbo IL 06:30

20. Marie Kristensen, Bardu IL 06:36

21. Marie Henriette Andersen, Tromsø SK - Langrenn 06:37

22. Ingrid Dehli, Kvaløysletta Skilag 06:38

23. Sofie Wickstrøm Kristoffersen, Polarstjernen, IL 06:40

24. Andrine Erika Elvenes, Sortland og Omegn SK - Ski 06:49

25. Regine Johanne Fagerlirøen, Bjerkvik IF 06:50

26. Vilde Aminda Heitmann Suhr, Alta IF 06:52

26. Marina Rognmo Mellem, Bjerkvik IF 06:52

28. Mari Børve, Salangen IF-Ski 06:57

29. Andora Regine Aas, Hammerfest SK 07:03

30. Elle Sara, Alta IF 07:17

J 13 år - 2 km klassisk

1. Kirsten Helsvig Nilsen, Alta IF 05:40

2. Anna Jacobsen-Gaski, Bardu IL 05:51

3. Ingeborg Hansen, Medkila SL 05:56

4. Marit Klevstad Jakobsen, Alta IF 05:57

5. Synnøve Opgård, Tverrelvdalen IL 06:02

6. Anna Sofie V Ravna, Tromsø SK - Langrenn 06:03

7. Hanne Kråkstad Johansen, Bossmo og Ytteren IL 06:09

8. Maja Solbakken, Innstrandens IL 06:16

9. Dina Andersen, Kvaløysletta Skilag 06:25

10. Ariane Daleng, Salangen IF-Ski 06:29

11. Astrid Fiksen, Bossekop UL 06:31

12. Juni Magdele Overvik, Bardufoss og Omegn IF 06:33

13. Nora Sofie Breivik, Tromsø SK - Langrenn 06:34

13. Johanne Schjølset, Målselv IL 06:34

15. Mari Nordgård, Melbo IL 06:36

16. Celine Ødegaard Bakke, Ballangen Ski 06:38

17. Oda Øhrbom, Åga IL 06:41

18. Sara Kristensen, Bardu IL 06:43

19. Eline Henny Hansen, Ballangen Ski 06:55

20. Anne Skatland, Bossmo og Ytteren IL 06:56

20. Anneli Aamo, Nordreisa IL 06:56

22. Christina Elise Blind, Vinger IL 06:58

23. Mariell Stavnes Hansen, Tverlandet IL 07:02

24. Shanett Olsen Dahlskjær, Siso, IL 07:05

25. Anette Stien Schreiner, Bossmo og Ytteren IL 07:07

25. Susanne Granshagen, Tverrelvdalen IL 07:07

27. michelle myhre, Heimhug IL/UL 07:08

28. Thea-Malene Hagen, Bossmo og Ytteren IL 07:10

28. Marion Eline Mordal, Fauske IL Ski 07:10

30. Marthe Markussen, Melbo IL 07:11

31. Viktoria Joakimsen, Stålbrott IL 07:12

32. Margrete Lien, Bardu IL 07:15

33. Hedda Olsen, Siso, IL 07:20

34. Frida Johanne Bæivi, Hammerfest SK 07:28

35. Carina Pettersen, Hammerfest SK 07:46

36. Thea G Johnsen, Tverrelvdalen IL 08:20

37. Isabella Kleven Jonas, Tverrelvdalen IL 09:26

FH Menn Senior Sittende - 2 km

1. Jens-Willy Barosen, Junkeren IK 13:09

G 16 år - 3 km klassisk

1. Jan Arthur Reinås, Fjell Skilag 07:25

2. Sigurd Aarthun, Åga IL 07:34

3. Ole Marius Jørgensen, Vadsø SK 07:45

4. Sigve Bornø Novstad, Medkila SL 07:47

5. Sindre Rognmo Johansen, Kirkenes & Omegn SK 07:49

6. Marcus Hagenes, Valnesfjord IL 07:51

7. Egil Espnes, Senja Ski 07:55

8. Petter Danielsen Lieng, Tromsø SK - Langrenn 07:56

9. Henrik Arntzen Joks, Forsøk, IL 07:57

10. Simen Nordmo Lundamo, Bardufoss og Omegn IF 07:58

11. Amund Kleist Godal, Innstrandens IL 08:04

12. Henrik Nyvold, Innstrandens IL 08:06

12. Brage Kleven, Kirkenes & Omegn SK 08:06

14. Tobias Karlsen, Skjervøy IK 08:09

15. Sander Oddnar Daleng, Salangen IF-Ski 08:11

16. Edvard Berg Frantzen, Salangen IF-Ski 08:13

17. Per Vassmyr, Tromsø SK - Langrenn 08:14

18. Sander Rosanoff, Vadsø SK 08:16

19. Ola Spissøy, Pioner Ski, IL 08:19

19. Håkon Jervidal, Tromsø SK - Langrenn 08:19

21. Carl-Fredrik Astad, Tromsø SK - Langrenn 08:20

22. Torbjørn Hemminghytt, Nordfjorden IL 08:31

23. John Eivind Nylund, Bjerkvik IF 08:32

24. Eirik Silsand Gerhardsen, Tromsø SK - Langrenn 08:33

25. Tor Håkon Netland Andersen, Bardu IL 08:40

26. Henrik Ulnes Pedersen, Melbo IL 08:43

27. Benjamin Karolius, Bjerkvik IF 08:52

27. Marius Ekrem Finstad, Innstrandens IL 08:52

29. Jørgen Andre Olsen, Kabelvåg og Svolvær Ski 08:54

30. Armand Breivik, Splint, IL 08:57

31. Mathias Paltto, Nordlys, IL 09:00

32. Sander Hoe, Lyngen/Karnes IL 09:02

33. Markus Lampe Alsen, Bossekop UL 09:13

34. Robert Borch Bjørnå, Bjerkvik IF 09:15

35. Håkon Sellevoll Dyrstad, Nordreisa IL 09:16

36. Tobias Opdalshei Baumann, Innstrandens IL 09:19

37. Anders Leiknes Sivertsen, Pioner Ski, IL 09:45

38. Sebastian Riel-Saua, Forsøk, IL 10:04

G 15 år - 3 km klassisk

1. Arthur Kruse Sørensen, Tromsø SK - Langrenn 07:58

2. Nikolai Solem Eiterjord, Innstrandens IL 08:01

3. Lasse Brustad Horn, Senja Ski 08:06

4. Kristian Vatne, Tromsø SK - Langrenn 08:07

5. Jørgen Strøm, Tverrelvdalen IL 08:13

5. Fredrik Nilsen, Alta IF 08:13

5. Erik Nicolaisen, Senja Ski 08:13

8. Sigurd Lien, Bardu IL 08:14

9. Jakob Brones Engen, Kvaløysletta Skilag 08:17

10. Johannes Helsvig Nilsen, Alta IF 08:20

11. Krister Klaussen, Kvaløysletta Skilag 08:25

12. Ovlla Per Skoglund Sara, Nordlys, IL 08:26

13. Tobias Larsen, Splint, IL 08:32

14. Trond Remen Johansen, Stokmarknes IL 08:35

15. Martin Fjellavli, Bossmo og Ytteren IL 08:36

16. Mathias Båtnes Rasmussen, Nordreisa IL 08:37

17. Krister Svendsen, Bardu IL 08:39

18. Henrik Blix, Innstrandens IL 08:40

19. Even Olsen, Medkila SL 08:41

20. Preben Nystu, Nordreisa IL 08:42

21. Sebastian Carho, Bardu IL 08:43

22. Lars Nikolai Jenssen, Salangen IF-Ski 08:44

23. Theodor Kruse Sørensen, Tromsø SK - Langrenn 08:49

24. Lars Aronsen, Bossmo og Ytteren IL 09:04

24. Tobias Nikolai Overvik, Bardufoss og Omegn IF 09:04

24. Oskar Bakke, Innstrandens IL 09:04

27. Johan Mannvik Holm, Innstrandens IL 09:06

28. Even Johnsen, Vadsø SK 09:08

29. Sverre Trygg Hauan, Nordreisa IL 09:09

29. Trygve Ryvoll, Tromsø SK - Langrenn 09:09

31. Sebastian Hansen, Pioner Ski, IL 09:12

32. Henrik Eikrem Frekhaug, Tromsø SK - Langrenn 09:13

33. Håvard Magnus Mikalsen, Stil, IL 09:17

34. Henrik Paulsen, Innstrandens IL 09:23

35. Mathias Andersen Hansen, Alta IF 09:24

36. Joakim Hopen Kristiansen, Innstrandens IL 09:25

37. Torjus Johansen, Bossekop UL 09:26

38. Elias Mathiesen Knutsen, Innstrandens IL 09:36

39. Hans Erik Sandelin, Nordreisa IL 09:47

40. Stian Kristoffersen, Vadsø SK 09:48

41. Trygve Bø Kongsbakk, Innstrandens IL 10:06

42. Ole-Marius Storli, Fauske IL Ski 10:45

J 16 år - 3 km klassisk

1. Marthe Kråkstad Johansen, Bossmo og Ytteren IL 08:40

2. Julie Waltenberg, Lyngen/Karnes IL 08:50

3. Aylin Åsli, Fjell Skilag 08:54

4. Vibeke Persen, Forsøk, IL 08:57

5. Hanne Kristine Kroken, Kvaløysletta Skilag 09:11

6. Lise Samuelsen, Lyngen/Karnes IL 09:26

7. Sara Pedersen, Tromsø SK - Langrenn 09:27

7. Johanne Holsbø, Alta IF 09:27

9. Amalie Storaa Jensen, Bardu IL 09:28

10. Andrea Karoline Holmstrøm, Fauske IL Ski 09:54

11. Trine Agersborg Skånhaug, Fjell Skilag 09:55

12. Amalie Storjord Tovås, Fjell Skilag 10:02

12. Ida Margrethe Fause, TUIL Tromsdalen Ski 10:02

14. Elise Reingjerdskog, TUIL Tromsdalen Ski 10:10

15. Marte Agersborg Skånhaug, Fjell Skilag 10:13

16. Siri Kristin Gluggvasshaug, Halsøy IL Ski 10:32

17. Nora Marie Irgens, Innstrandens IL 10:40

18. Maja Alstad-larsen, Fauske IL Ski 10:53

19. Sofie Alma Simonsen, Halsøy IL Ski 11:16

J 15 år - 3 km klassisk

1. Ingrid Andréa Gulbrandsen, Pioner Ski, IL 08:56

2. Benedicte Stien Schreiner, Bossmo og Ytteren IL 09:02

3. Anna Lovise Høgbakk, Nordreisa IL 09:03

4. Sigrid Therese Helbostad, Innstrandens IL 09:06

5. Maja Sørensen, Stokmarknes IL 09:13

6. Ingrid Sørensen, Stokmarknes IL 09:17

7. Kine Sofie Eliassen, Fauske IL Ski 09:26

8. Frida Ingebrigtsen Karlsen, Medkila SL 09:27

9. Sofie Schjølset, Målselv IL 09:29

10. Lisa Amalie Valnes, Bardufoss og Omegn IF 09:30

10. Silje Storaa, Bardufoss og Omegn IF 09:30

12. Adelie Hoel, Pioner Ski, IL 09:31

13. Amanda Darell, Hammerfest SK 09:36

14. Thea Mack Rørvik, Tromsø SK - Langrenn 09:39

15. Jenny Vangberg Jensen, Innstrandens IL 09:40

16. Alexandra Beatrice Valen, Skjervøy IK 09:43

17. Magni Klevstad Jakobsen, Alta IF 09:44

18. Aili Johansen, Polarstjernen, IL 09:45

19. Linn Elise Winther Torbergsen, Medkila SL 09:49

20. Andrine Daleng, Salangen IF-Ski 09:52

21. Ine Marielle Porsanger, Forsøk, IL 10:03

22. Oda Johanne Andreassen, Fjell Skilag 10:05

23. Ingrid Bjørnstadbråten, Bardu IL 10:15

24. Mathea Bjørnenak Løkstad, Bardu IL 10:23

25. Emilie Abrahamsen, Stil, IL 10:31

26. Ulrikke Johanne Hansen, Ballangen Ski 10:37

27. Ingunn Moen, Mellembygd IL 10:39

28. Veslemøy Talseth, Salangen IF-Ski 10:41

29. Alexandra Angelin Valen, Skjervøy IK 10:43

30. Kamilla Elise Andersen, Stil, IL 11:23

31. Oda Haraldsvik Amundsen, Stil, IL 11:39

Veteran kvinner - 3 km klassisk

1. Elin Nilsen, Bossmo og Ytteren IL 08:52

2. Lise D Holmer, Bjerkvik IF 09:31

3. Doris Stien Kaspersen, Bossmo og Ytteren IL 09:59

Kvinner senior - 5 km klassisk

1. Anna Svendsen, Tromsø SK - Langrenn 14:33

2. Henriette Heitmann Mikkelsen, Lillehammer Skiklub 15:40

3. Hilde Espnes, Senja Ski 15:53

4. Marit Katarina Robertsen, Kvaløysletta Skilag 16:00

5. Anette Kjellbergvik, Kvaløysletta Skilag 16:10

6. Line Elise Heimdal, Bardu IL 16:58

7. Tone Røst Heimlund, Kvaløysletta Skilag 17:31

8. Marie Hansen Evjenth, Siso, IL 18:06

9. Vilde Kvammen, Olderdalen IK 19:14

10. Tine Dahl Andersen, Forsøk, IL 19:20

K 19/20 år - 5 km klassisk

1. Lovise Heimdal, Bardu IL 14:35

2. Christina Rolandsen, Fauske IL Ski 14:52

3. Ingrid Mathisen, Fauske IL Ski 15:00

4. Sofie Mack Rørvik, Tromsø SK - Langrenn 15:55

5. Amanda Bjørnenak, Bardu IL 16:27

6. Ingvild Engenes Hansen, Tromsø SK - Langrenn 16:36

7. Vilde Arnesen, Senja Ski 16:37

8. Julie Kristoffersen, Storforshei IF 16:51

9. Oda Eidem Jensen, Innstrandens IL 16:59

10. Frida Sørmo, Bossmo og Ytteren IL 17:21

11. Tiril Nilsen, Bossmo og Ytteren IL 17:29

12. Runa Simonsen Blix, Kvaløysletta Skilag 17:40

13. Katrine Hessen, Kvaløysletta Skilag 17:45

14. Amalie Kristin Kvandal, Leirfjord IL 19:20

15. Lise Rønnåbakk, Stormfjell IL 19:47

K 18 år - 5 km klassisk

1. Marthe Karlsen, Melbo IL 15:27

2. Agnethe Kaasen, Nordreisa IL 15:34

3. Hennie Barstrand Stornes, Fauske IL Ski 16:09

4. Bjørk Hågensen, Tromsø SK - Langrenn 16:35

5. Kaja Seim Vorren, Polarstjernen, IL 16:37

6. Emilie Pareli, Sortland og Omegn SK - Ski 16:55

7. Inga Haukland Eide, Innstrandens IL 17:29

8. Melanie Hauahei, Bossmo og Ytteren IL 17:31

9. Emilie Helskog, Fauske IL Ski 18:01

10. Maiken Hillestad, Senja Ski 18:34

11. Martha Kalvig Skogan, Innstrandens IL 18:41

12. Oda Furuholmen, Innstrandens IL 21:34

K 17 år - 5 km klassisk

1. Julie Karlsen, Melbo IL 15:42

2. Johanne Heimdal, Bardu IL 16:36

3. Lone Aune, Innstrandens IL 16:43

4. Pia Nystu, Nordreisa IL 16:46

5. Silje Bjørkli Olsen, Senja Ski 17:25

6. Hannah Harila Kristiansen, Polarstjernen, IL 17:30

7. Benedicte Aglen Løkse, Salangen IF-Ski 18:21

8. Marie Sivertsen, Tverrelvdalen IL 20:59

FH Kvinner - 5 km klassisk

1. Isabell Valen, Skjervøy IK 27:31

Menn senior - 7. 5 km klassisk

1. Rolf Einar Jensen, Bossmo og Ytteren IL 18:14

2. Håkon Mikalsen, Nordreisa IL 18:15

3. Morten Harjo Pettersen, Vadsø SK 18:18

4. Martin Mikkelsen, Medkila SL 18:25

5. Petter Soleng Skinstad, Vind IL 18:35

6. Bjørn Vidar Suhr, Alta IF 18:46

7. Eirik Solvang, Innstrandens IL 19:36

8. Simon Gundersen, Medkila SL 19:45

9. Per-Erik Bjørnstad, Tverrelvdalen IL 19:49

10. Espen Sundsvik, Frol IL 19:52

11. Tobias Thørnquist Jacobsen, Innstrandens IL 20:03

12. Markus Norum Nilsen, Sortland og Omegn SK - Ski 20:11

13. Elias René Valøy, Tromsø SK - Langrenn 20:26

14. Rune Strømholt, Tromsø SK - Langrenn 20:54

15. Vegard Flåten Andreassen, Nordreisa IL 21:03

16. André Johnsen Navjord, Stormfjell IL 21:30

17. Ruben Bjørkli Olsen, Senja Ski 21:57

M 19/20 år - 7. 5 km klassisk

1. David Dong-hee Vik, Alta IF 18:46

2. Eirik Mikkelsen, Medkila SL 19:00

3. Ask Kleist Godal, Innstrandens IL 19:22

4. Aslak Ole Eira, Nordreisa IL 19:40

5. Joakim Vangen Thomassen, Innstrandens IL 19:58

6. Maximilian Bie, Bardufoss og Omegn IF 20:00

7. Arnt Gunnar Winther, Kabelvåg og Svolvær Ski 20:05

8. Vebjørn Heitmann Mikkelsen, Alta IF 20:06

9. Erlend Nyhus, Bardu IL 20:09

10. Edvin Frost, Tromsø SK - Langrenn 20:13

11. Markus A Svendsen, Bardu IL 20:18

12. Simen Bekkevoll, Bjerkvik IF 20:24

13. Marcus Johnsen, Sortland og Omegn SK - Ski 20:31

14. August Nordeng, Sortland og Omegn SK - Ski 20:32

15. Tobias Storvik, Drevja IL 20:33

16. Erlend Elveos Kjelstrup, Innstrandens IL 20:38

17. Eirik Renna Eilertsen, Kirkenes & Omegn SK 20:39

18. Sondre Halvor Lange, Sortland og Omegn SK - Ski 20:43

19. André Lenningsvik, Korgen IL 20:45

20. Jonas Boberg Svineng, Nordlys, IL 20:46

21. Sindre Fjellavli, Bossmo og Ytteren IL 20:47

22. Anders Johan Olsen, Kabelvåg og Svolvær Ski 20:49

23. Roar Jørgensen, Vadsø SK 20:51

24. Arne Fodstad Karlsen, Strandbygda IL 20:57

25. Simen Grønli, Tromsø SK - Langrenn 20:59

26. Sindre A Winther Torbergsen, Medkila SL 21:16

27. Jon Kristian Netland Andersen, Bardu IL 21:36

28. Vegard Johnsen, Ankenes SK 22:14

29. Morten Torvik, IL Varden 22:27

30. Jørgen Jakola, Innstrandens IL 22:40

31. Fredrik Hanssen Mosti, Innstrandens IL 23:51

32. Nils Martin Sandelin, Nordreisa IL 23:53

M 18 år - 7. 5 km klassisk

1. Sander Murbræch, Innstrandens IL 19:49

2. Thor Eirik Skaret Monsen, Alta IF 20:16

3. Sebastian Loraas, Valnesfjord IL 20:27

4. Eirik Johansen, Bossekop UL 20:34

5. Jørgen Henriksen, Sortland og Omegn SK - Ski 20:38

6. Erling Helgaas, Kvaløysletta Skilag 20:47

7. Hans Henrik Lange, Sortland og Omegn SK - Ski 20:54

7. Sivert Hansen Hauan, Kvaløysletta Skilag 20:54

7. Tage Bjørkli, Alta IF 20:54

10. August Aasmo Sundheim, Tromsø SK - Langrenn 21:12

11. Magnus Sandnes, Splint, IL 21:56

12. Brian Holmstrøm, Fauske IL Ski 22:11

13. Andreas Myre Nesvold, Ballangen Ski 22:17

14. Martin Bentzen, Kvaløysletta Skilag 22:41

15. Johannes Jonassen Pleym, Vadsø SK 22:46

M 17 år - 7. 5 km klassisk

1. Vebjørn Moen, Tverlandet IL 19:47

2. Jesper Abelsen Andreasen, Halsøy IL Ski 20:12

3. Sivert Moen, Mellembygd IL 20:13

4. Markus Johnsgård, Senja Ski 20:21

5. Einar Mikal Andreassen, Fjell Skilag 20:31

6. William Nymo Melseth, Bardufoss og Omegn IF 20:32

7. Joakim Støre Kristiansen, Siso, IL 20:47

8. Eirik Skoglund Dahler, Bossekop UL 20:48

9. Mats Jørgen Nordmo Ingdal, Mellembygd IL 20:51

10. Adrian Sandnes Lillevoll, Valnesfjord IL 20:57

11. Viljar Simonsen, Pioner Ski, IL 21:07

12. Ole Jacob Forsmo, Halsøy IL Ski 21:33

13. Martin Østberg, Medkila SL 21:49

14. Jonas Sørensen, Stokmarknes IL 22:21

15. Eskil Arntsen, Sortland og Omegn SK - Ski 22:25

16. Bernt Erik Hauan, Drevja IL 22:33

17. Kim-Andre Amundsen, Fjell Skilag 22:39

18. Øyvind Nystadbakk, Fauske IL Ski 23:06

19. Håkon Bendik Pedersen, Halsøy IL Ski 23:10

20. Espen Samuelsen Skiri, Innstrandens IL 23:15

21. Bendik Krudtå, Bardufoss og Omegn IF 23:22

22. Martin Utland, Utskarpen IL 24:53

23. Eirik Lind Aspmo, Innstrandens IL 25:17

24. Johan Fjellbekkmo, Halsøy IL Ski 26:09

Veteran menn - 7. 5 km klassisk

1. John Eirik Karlsen, Melbo IL 20:57

2. Arnulf Bekkevoll, Dølaski 21:06

3. Kenneth Daleng, Salangen IF-Ski 21:14

4. Sven-Tore Nilsen, Alta IF 21:17

5. Sten Frode Kristoffersen, Storforshei IF 21:46

5. Thomas Eliassen Darell, Hammerfest SK 21:46

7. Kjell Nilsen, Stålbrott IL 21:54

8. Endre Leivdal, Medkila SL 22:57

9. Arild Øvergaard, Målselv IL 23:11

10. Ole-Andre Helgaas, Kvaløysletta Skilag 23:48

11. Egil Bjørnhaug Hammer, Kvaløysletta Skilag 25:13

11. Eirik Spissøy, Pioner Ski, IL 25:13

13. Per Ivar Hansen, Pioner Ski, IL 25:45

Artikkeltags