Sjekk resultatene fra Gampens siste løp

Christoffer Aalerud, Aleksander Holand, Magne Sagvolden og Hege Røsto Jensen kunne juble etter endt Gampen-sesong 2017.

Christoffer Aalerud, Aleksander Holand, Magne Sagvolden og Hege Røsto Jensen kunne juble etter endt Gampen-sesong 2017. Foto:

DEL

Gå høsten i møte - KUN 88 kr for 8 uker med papiravisa og alt innhold på nett

Onsdag ble sesongens siste løp i Gampen arrangert i Mørkvedlia. Det ble løpt nærmere fem kilometer.

Her er alle resultatene.

Jenter 14 år:

1. Julie Ringberg NOR BODØ 24:05

Jenter 15 år:

1. Ine Linnea Lauritsen NOR BODØ 23:43

Jenter 16-17 år:

1. Jenny Vangberg Jensen NOR Innstrandens Il 19:13

Kvinner 20-29 år:

1. Mailen Birkelund NOR FAUSKE 22:38

2. Mari Langerak NOR BODØ 25:00

3. Karoline Sundklakk NOR Sandgata Tannklinikk 25:01

4. Maria Abelsen NOR BODØ 33:00

Kvinner 30-39 år:

1. Veronica Hermansen NOR Arbeidstilsynet 20:55

2. Ingvild Gabrielsen NOR Fylkesmannen I Nordland 21:01

3. Annette Aaness NOR BODØ 21:45

4. Marte Notkevich Imingen NOR Sandgata Tannklinikk 22:58

5. Renate Bugge NOR Namdal Løpeklubb 23:28

6. Barbro Flygt NOR SNN 26:37

7. Kristina G Oskarsen NOR Sandgata Tannklinikk 28:13

8. Monika Hamlot NOR BODØ 31:53

8. Silje Lynghaug NOR BODØ 31:53

10. Hege Røsto Jensen NOR BODØ 32:38

11. Maiken Järvinen Larssen NOR BODØ 36:47

Kvinner 40-49 pr:

1. Lill-Irén Wollvik NOR Bodø Runners 22:05

2. Kristin Camilla Salomonsen NOR Nordlandssykehuset 22:55

3. Elin Cecilie Haugland NOR DNB 23:50

4. Anne-Grethe Fygle Hansen NOR BODØ 24:14

5. Therese  Bakke Olsson NOR Sandgata Tannklinikk 27:11

6. Anita Pedersen NOR Team Elektro 28:18

7. Linda Karlsen NOR BODØBODØ 29:31

8. Jeanette Davidsen NOR BODØ 30:00

Kvinner 50-59 år:

1. Mona Ågnes NOR Norconsult 21:17

2. Siv Tove Engmo NOR Team Pøbel 22:41

3. Lena Rønhaug NOR Team Smart 22:52

4. Tone-Lise Fische NOR Nordland Fylkeskommune 24:19

5. Kari Hege Mortensen NOR Nordland Fylkeskommu 25:41

6. Marianne Karlsen NOR Tverlandet 25:44

7. Ann Heidi Skjørseter Skjørseter NOR Bodø 28:02

8. Monica Nilsen NOR Kirkens Bymisjon 28:19

9. Bodil Haldorsen NOR Team Elektro 28:35

10. Laila Olsen NOR Team Pøbel 29:14

11. Ann Torill Valvik NOR Team Pøbel 31:36

Kvinner 60-69 år:

1. Turid Kramer NOR BODØ 29:34

Gutter 11 år:

Jakob Kilen NOR Innstranden IL

Tobias Nystadbakk NOR Innstranden IL

Håvard Veisetaune NOR Tverlandet IL

Petter Sommerseth Edvartsen NOR Tverlandet IL

Gutter 12 år:

1. Vegard Veisetaune NOR Tverlandet IL 20:46

Gutter 14 år:

1. Andreas Blix NOR Innstrandens IL 22:35

2. Ferdinand Jystad NOR BODØ 31:06

3. Vetle Rædergård NOR BODØ 40:42

Gutter 16-17 år:

1. Oskar Pareli Bakke NOR Innstranden 19:05

2. Lars Rønhaug Pettersen NOR Team Smart 21:25

3. Henrik Blix NOR Innstrandensil 21:35

Gutter 18-19 år:

1. Tobias Opdalshei Baumann NOR Bodø Friidrettsklubb 16:05

Menn 20-29 år:

1. Abdalla Taragan Yosif NOR Mørkved Sportsklubb 15:41

2. Sondre Skjelvik NOR Bodø Bauta 16:40

3. Olav Johannes Hovland NOR Bodø Bauta 17:00

4. Tom Emil Larsen NOR IL Stormfjell 17:25

5. Johan GRUNDNES NOR BODØ 17:58

6. Kim André Skaug NOR Sandgata Tannklinikk 20:03

7. Vegard Henriksen NOR Saltvern Skole 20:14

Menn 30-39 år:

1. Lars Henrik Lauritzen NOR Corponor 18:06

2. Ruben Notkevich Imingen NOR Sandgata Tannklinikk 18:09

3. Runar Pettersen NOR TVERLANDET 18:34

4. Robert Helskog NOR Fylkesmannen I Nordland 18:43

5. Adrian Dahl Johansen NOR Bodø Bauta 18:47

6. Thomas Aasbakk NOR Nordlys Forsikring 18:57

7. Christian Nilsen NOR Widerøe Technical Services 19:47

8. Christoffer Aalerud NOR SKS B.I.L 20:46

9. Sondre Arntsen NOR BODØ 21:03

10. Knut Ola Myrvang NOR IL Knubben 21:33

11. Kjell Eivind Madsen NOR Fylkesmannen I Nordland 22:13

12. Raymond Lian NOR BODØ 22:19

13. Magne Sagvolden NOR FOH 22:49

14. Chris Knædal NOR Mørkved Sportsklubb 27:09

15. Aleksander Holand NOR Ever AS 32:50

Menn 40 - 49 år:

1. Morten Kilen NOR Salten Snekkerservice 18:48

2. Torgeir Øines NOR IK Junkeren 19:03

3. Terje Arntsen NOR Innstrandens IL 19:05

4. Trond Vegard Seivåg NOR Team Seivåg 19:36

5. Robert Moe NOR Widerøe 20:06

6. Jørn Anders Jørgensen NOR Team Pøbel 20:37

7. Boye Andersen NOR Multiconsult 20:52

8. Erlend Mjelde NOR Nlsh 21:45

9. Karstein Djupdal NOR Bodø Vgs 22:00

10. Ronny Erikstad NOR Sb Nordlandsbuss 22:17

11. Erlend Sandåker NOR Salten Brann IKS 22:24

12. Per Morten Skog NOR Nav Nordland 24:02

13. Roger Vikran NOR DNB 24:08

14. Stian Wik Rasmussen NOR Helse Nord RHF 24:47

15. Bjørn Tore Olsen NOR Bodø Kommune 25:35

16. Leif Gunnar Larsen NOR Vbil 25:37

17. Geir Hansen NOR BODØ 26:21

18. Torkild  Veraas NOR Idrettens Pus 28:16

Menn 50-59 år:

1. Frank Christoffersen NOR Nordland Fylkeskommune 17:02

2. Per Gaute Pettersen NOR Nord Universitet B.I.L 19:08

3. Svein Eggesvik NOR Mehamn IL 19:51

4. Kenneth Lauritsen NOR BODØ 21:43

5. Terje  Harald Danielsen NOR Team Rattaknatten 22:38

6. Terje D. Josefsen NOR Nord Universitet BIL 23:06

7. Svein-Harald Mosti NOR Kafeløperne 23:24

8. Runar Leirvik NOR Tele 23:27

9. Freddy Skjenken NOR FOH 23:30

10. Helge Pettersen NOR Dips AS 23:40

11. Kjell Nilsen NOR Idrettens Hus BIL 23:49

12. John Rune Ringberg NOR BODØ 24:06

13. Frank Aas NOR Idrettens Hus BIL 26:03

14. Frank Jakobsen NOR Thon 26:14

Menn 60-69 år:

1. Truls Moum NOR Nord Universitet 21:38

2. Tor Inge Normann NOR Kafeløperne 26:28

Artikkeltags