Se resultatlista fra Skjerstadsprinten som gikk av stabelen lørdag. Kjenner du noen?

DEL
Felles 5 år   
PlassNavnKlubbTid prolog
 Ida Staupåmo BentsenVinger IL 
    
Felles 6 år   
PlassNavnKlubbTid prolog
 Edvard EliassenInnstanda IL 
 Noah Emilian Henriksen StøvsetSkjerstad IL 
    
Felles 7 år   
PlassNavnKlubbTid prolog
 David BjerkenesInnstranda IL 
 Oda Marie Mathiesen KnutsenInnstranda IL 
 Sander NystadbakkInnstranda IL 
 Aslak Hermod Risvoll GodøFauske IL Ski 
    
Gutter 8 årIkke rangert  
PlassNavnKlubbTid prolog
 Elias Olai BjørnstadFauske IL Ski02:57
 Lukas Benoni MartinussenFauske IL Ski04:19
 Vegard PinnerødTverlandet IL03:15
    
Jenter 8 årIkke rangert  
PlassNavnKlubbTid prolog
 Selma EliassenInnstranda IL04:34
    
Gutter 9 årIkke rangert  
PlassNavnKlubbTid prolog
 Elias DjupvikValnesfjord IL02:54
 Emil Staupåmo BentsenVinger IL03:18
 Iver Mathias Mathiesen KnutsenInnstranda IL02:53
 Lucas DjupvikValnesfjord IL03:19
 Sebastian NystadbakkInnstranda IL03:39
    
Jenter 9 årIkke rangert  
PlassNavnKlubbTid prolog
 Oda Utne HauklandInnstranda IL03:55
 Åsne Elene Bertnes RåheimInnstranda IL04:06
    
Gutter 10 årIkke rangert  
PlassNavnKlubbTid prolog
 David Mosti HenriksenInnstranda IL03:14
 Erling EliassenInnstranda IL02:41
 Isak Andre Nyvold VilhelmsenInnstranda IL06:42
 Jonas Bardal AlmVinger IL 03:39
 Karl Martin HüttepohlVinger IL 03:10
 Mattis JohansenSkjerstad IL05:15
 Max Odin AlmVinger IL 02:49
 Max Øren OpheimFauske IL Ski02:42
 Noah Lyng OlsenFauske IL Ski02:42
 Peder Risvoll GodøFauske IL Ski02:34
 William BjerkenesInnstranda IL02:55
    
Jenter 10 årIkke rangert  
PlassNavnKlubbTid prolog
 Linnea LundalSkjerstad IL03:14
 Karoline Aurora Lilland EngelienSkjerstad IL04:14
    
Gutter 11 årRangert etter finale  
PlassNavnKlubbTid prolog
1Magnus DjupvikValnesfjord IL02:07
2Jakob KilenInnstranda IL02:12
3Iver BjørnstadFauske IL Ski02:09
4Tobias NystadbakkInnstranda IL02:11
5Sigurd Bertnes RåheimInnstranda IL02:59
6Sivert Gamme LiljedalInnstranda IL02:50
7Theodor LundalSkjerstad IL03:01
8Lukas AlmVinger IL03:29
    
Jenter 11 årRangert etter finale  
PlassNavnKlubbTid prolog
1Sigrid PinnerødTverlandet IL02:31
2Mali AndreassenSkjerstad IL05:37
    
Jenter 12 årRangert etter finale  
PlassNavnKlubbTid prolog
1Hedda Utne HauklandInnstranda IL02:31
    
Gutter 14 årRangert etter finale  
PlassNavnKlubbTid prolog
1Magne PinnerødTverlandet IL02:38
    
Jenter 14 årRangert etter finale  
PlassNavnKlubbTid prolog
1Nora Kristine SelnesInnstranda IL02:55
2Matilde StrømTverlandet IL02:53
    
Gutter 15 årRangert etter finale  
PlassNavnKlubbTid prolog
1Vetle Mathiesen KnutsenInnstranda IL02:12
    
Jenter 15 årRangert etter finale  
PlassNavnKlubbTid prolog
1Lena Martine Elveos KjelstrupInnstranda IL02:26
2Emilie StrømTverlandet IL02:23
    
Gutter 16 årRangert etter finale  
PlassNavnKlubbTid prolog
1Chris Aleksander StøvsetSkjerstad IL02:01
2Armand AuneInnstranda IL02:22
3Andreas Richard BlixInnstranda IL02:16
    
Jenter 16 årRangert etter finale  
PlassNavnKlubbTid prolog
1Johanna Lovise HunstadInnstranda IL02:45
    
Kvinner 17 årRangert etter finale  
PlassNavnKlubbTid prolog
1Mariell Stavnes HansenTverlandet IL02:39
    
Menn 19/20Rangert etter finale  
PlassNavnKlubbTid prolog
1Elias Mathiesen KnutsenInnstranda IL01:55
2Oskar Pareli BakkeInnstranda IL01:59
3Tobias Sahachai LarsenSplint IL01:55
4Henrik August BlixInnstranda IL02:12

Artikkeltags